Родинний Центр Мацьопа

© 2005—2020, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», “Zaxid.web”. Ранній розвиток, плавання та верхова їзда для дітей, йога і фітнес для вагітних. Громадська організація “Батьки в дії” – створена для обміну думок і об’єднання зусиль активних батьків, які хочуть покращити умови в місті, пов’язані з народженням і вихованням діток.

  • До фестивалю стартував конкурс велоселфі, взявши участь у якому можна виграти веломандрівку на двох, сертифікат від веломагазину та кастомний дзвіночок на велосипед.
  • Ранній розвиток, хореографія, іноземні мови, дитячий психолог та логопед.
  • Дитяча к., творча майстерня, музика для найменших, дні народження.
  • «Еколенд» – центр розвитку для діток від 4 років.

Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. Також завтра завершується конкурс велоселфі, у якому вже взяло участь 32 поціновувачів велосипедів. Використання матеріалів з даного сайту можливе тільки з письмового дозволу компанії ТОВ «Робота Інтернешнл». “На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом.” Творча студія, народна хореографія, спортивні гуртки, технічна творчість. Ранній розвиток, хореографія, іноземні мови, дитячий психолог та логопед.

Дитячий Центр “майстерня Знань”

В текущий момент товар находится в статусе “в наличии”. Для організації цієї унікальної події об’єдналися Парк культури, ГО “ВелоклубРоверс” та FrankyKustomFamily. На fande стенді функціонує боулдерінгова зона із площею поверхні близько 350 м.кв. Ця зона призначена для відпрацювання техніки та одного із видів скелелазіння – боулдерінгу.

родинний центр мацьопа львів

Також велику увагу приділяємо емоційному розвитку заохочуючи дітей до прояву індивідуальних особливостей, потреб, умінь та талантів, привчаючи їх до розуміння прекрасного у природі, мистецтві, соціумі. «Мацьопа» – родинний центр, де займаються з дітками від 2 місяців до 6 років. Центр працює з майбутніми батьками ще під час вагітності, пропонуючи курси з підготовки до пологів, гімнастики для вагітних, консультації перинатальних психологів та супровід у пологи. Для малят «Мацьопа» пропонує розвиваючі заняття від 2 місяців та садочок з 2 років. «BabyClub» – центр дитячого та сімейного розвитку, який надає повний спектр послуг діткам з пелюшок. Заняття у «Baby Club» – це комплексна система навчання, яка вміщує такі частини, як «Baby-майстерня», «Baby-руханка», «Baby-забавлянка», «Baby-цікавинка», «Baby-наука» та «Baby-грамота», «Baby-театр», «Baby-денс».

Послуги Родинного Центру “мацьопа”:

Інструкторські курси та семінари з йоги та масажу. Розумна Йога Львів – це місце, де люди вчаться керувати своїм тілом та розумом. Заняття відбуваються у міні-групах до 6 осіб, що позволяє усім дотримуватись дистанції, а інструктору – приділити достатньо уваги кожному. Тренувальна зона – комплекс тренажерів, що дозволяють покращити не лише скелелазну майстерність, але й загальний фізичний стан.